Hydroizolace zdiva pomocí chemické injektáže


Nejjednodušší systém na instalaci horizontální bariéry ve stávajících zdech je beztlaková injektáž - Mainstone® CREAM s 80% aktivních složek. Je to krémová hmota, která proniká i do nejmenších kapilár stavebního materiálu, zastaví trvale vzlínání a má hydrofobní účinek.
Mainstone® CREAM je silan/siloxanový emulzní krém na čistě vodní bázi určený pro sanaci vlhkého zdiva a základů k dodatečnému vytvoření horizontální izolace proti kapilárně vzlínající vlhkosti. Neobsahuje žádné pomocné organické nosiče a je vysoce koncentrovaný a účinný.


Výhody chemické injektáže Mainstone®CREAM

  • jednoduchá aplikace i svépomoci
  • šetrná metoda
  • přístup z jedné strany k izolovanému zdivu.
  • metoda použitelná v místech, kde nelze použít jiné technologie, například schodiště, výškové rozdíly v jednotlivých místnostech atd...

V případě zájmu o injektáž zdiva svépomocí nebo jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veškerý potřebný injektážní materiál či aplikační zařízení vám můžeme nabídnout k prodeji. Technické poradenství je samozřejmostí.


K této sanační metodě je vhodné provést stavební úpravy jako např. sanační omítkové systémy, které jsou voleny dle stupně zavlhčení a zasolení zdiva. Současně je vhodné provést stavební úpravy, doplňková a související opatření tak, aby voda nevnikala k sanovanému objektu.